Chrániče Thinline Jumping Ancle Air

21410
Neohodnoceno

  • Na objednání
2 229 Kč
Kategorie: KŮŇ
 

ThinLine Jumping Ankle fungují jako paměťová pěna s lepší ochranou proti nárazu, trvanlivostí a ventilací. Navrženo s technologií vzduchového polštáře a flexibilní ochranou proti otřesům s ochranou proti nárazu!

Pěna ThinLine se zahřívá na tělesnou teplotu a vytváří tak přizpůsobení nohám vašeho koně. Tyto boty neabsorbují vodu, díky čemuž se snadno čistí a rychle schnou. Nečistoty se nelepí na ThinLine, takže váš kůň nebude podrážděný. ThinLine navíc odvětrává, aby udržovala šlachy v chladu. Jako vždy je ThinLine nejodolnějším materiálem v jezdeckém světě, který umožňuje jezdcům získat více výkonu.

Konstrukce chrániče proti posunu je vyrobena z pevného materiálu TPU, který rozptyluje nárazové síly. Zvýšený tvar je navržen tak, aby se během nárazu mírně ohnul, což pomáhá tlumit a snižovat nárazovou sílu. Pod ochranným krytem je vložka airbagu procházející po délce šlachy. Airbag leží naplocho v prostoru pro ochranu před nárazem mezi vnitřním pěnovým obložením a ochranným krytem. Vzduchové polštáře nabízejí zvýšenou přiléhavost a pohodlí. Vždy zůstanou flexibilní, což umožňuje lepší pohyb šlachy, vazů a kloubů než jiné boty. Zbytek skořepiny je flexibilní TPU.

Existuje pouze jedna velikost. Dodáváno v páru.

airshock13l-300x105

Modře vyznačeno umístění airbagů

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: