Doprava a platba

DOPRAVA NAD 2500,- je ZDARMA. (Neplatí pro zahraniční dopravu a krmiva nad 10 kg)

PPL
Zboží doručí kurýr na uvedenou adresu (domů či do zaměstnání) do 2 pracovních dnů. Poštovné je do 30 kg hmotnosti. Je nutné uvést telefonní číslo pro rychlejší kontakt a domluvu s dopravcem. Ve vybraných lokalitách je možnost výběru z denního (8 - 18 hod.) nebo večerního doručení (17 - 21 hod.) - výčet PSČ s večerním doručením naleznete v tomto souboruBalík na Slovensko je doručen do 3-5 pracovních dnů.

Nově zasíláme i do Německa, Rakouska, Polska, Holandska a dalších koutů Evropy - více informací na emailu.

Osobní odběr na výdejním místě
Zboží, které máme skladem je možno odebrat IHNED na výdejně v Dolní Lutyni. Je nutná předem telefonická, písemná či osobní domluva. Nemáme klasické otevírací hodiny, proto není možné vybrat si zboží na místě, pouze formou eshopu.

Při uplynutí úložní doby 14-ti dní od vytvoření objednávky je účtován úložní poplatek 15 Kč / den, který je splatný v den převzetí zboží nebo je zaslána výzva k úhradě na elektronickou adresu Kupujícího.

PLATBA

1) Převodem na účet - platba na účet. Součástí platby musí být variabilní symbol. Údaje pro platbu vám budou vždy odeslány s potvrzení objednávky. Nikdy neplaťte předem bez potvrzení objednávky!

2) Dobírka - platba za zboží při převzetí doma nebo v zaměstnání.

3) Online platba - platby pro nás zajišťuje platební brána COMGATE. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná platební instituce působící pod dohledem ČNB. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 - Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

- Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

- ODLOŽENÁ PLATBA platební brány COMGATE

Zákazník e-shopu má nyní možnost nakoupit ihned, zaplatit později. Odložení platby až o 30 dnů je bezúročné. E-shop získá prostředky ihned po nákupu. Službu přinášíme ve spolupráci s Equa bank a MALLPAY.

Schválení platby probíhá online v řádu vteřin. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem od Equa banky nebo Mallpay spolu s informacemi k úhradě dlužné částky.

Zákazník má možnost uhradit platbu bezúročně během 30 dnů nebo zvolit úhradu na splátky. Maximální částka odložené platby je 25 000 Kč.

K žádné objednávce neúčtujeme balné.