NovaEqui Plus 20 kg

0054
4 hodnocení
  • 1 z 3

  • Skladem
520 Kč
Kategorie: Müsli
Hmotnost: 22 kg
 

Musli se zvýšeným obsahem vlákniny – založené na jablečných výliskách, řepných peletách, vojtěšce a karobu. Obsahuje 1% melasy. Nízký obsah bílkovin a vysoký obsah minerální látek se ukázalo jako vhodné krmivo pro tlusté koně a poníky. Bezobilné musli, které je vhodné jako zchutňovadlo do krmné dávky, je vhodné na laminitidu. Vysoce kvalitní zdroj stravitelné vlákniny, která zlepšuje a prodlužuje žvýkání, reguluje trávení a pH a snižuje riziko žaludečních vředů. Důležité při prevenci onemocnění, ale také velmi vhodné pro nemocné koně a koně v rekonvalescenci. Má pozitivní účinek na kůži, srst a kopyta. Hroznová semena obsahují velmi silný antioxidant, který je účinější než vitamín C, E a betakaroten. Má vysoký obsah Ca, Cu, Mn, vitamínu A, riboflavinu (B2), C a E.

Složení: vojtěška horkovzdušně sušená, jablečné výlisky sušené, sušené lusky svatojánského chleba, cukrovarské řízky sušené, mrkev sušená, řepná melasa, slupky slunečnice, jádra z hroznového vína, rostlinný olej a tuk, uhličitan vápenatý.

Dávkování dle výrobce:
0,5 – 2 kg/kůň/den, přimíchat do své krmné dávky (v závislosti na složení krmné dávky).

Dávkování dle ANIMO: (centrumkrmiv.cz)
1 - 2 litry denně, můžete dále kombinovat s dalšími krmivy a specialitami, jako např. červená řepa, hrachové vločky, šípek, aj. Lze ještě míchat i s vojtěškovými granulemi, zejména v zimním období 1:1

1b306(i)Tokoferolové extrakty z rostlinných 22,5 mg

Hrubý protein   11,8%   Vápník   0,66%
Hrubá vláknina   20,5%   Fosfor    0,19%
Hrubé tuky   5%   Sodík   0,08%
Hrubý popel   6,6%        
Škrob   3,8%        
Cukry   16%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: