Akce

Pásky Thinline pro přidělání pastevního náhubku

26939
1 hodnocení
  • 499 Kč 220 Kč –44 %
  • Na objednání
279 Kč
Kategorie: KŮŇ
Hmotnost: 0.3 kg
 

Sada náhradních pásků Thinline jsou speciálně navrženy pro upevnění pastevního náhubku. Fungují na principu "eska-pásek", ale jsou jemnější čili v případě náhodného zachycení koně o náhubek se dokáží přetrhnout.

Výhody:

  • při abnormální tahu se pásky přetrhnou
  • udržují vašeho koně v bezpečí na pastvě


Nedoporučujeme používat pevnější pásky, pásky Thinline jsou navrženy tak, aby se ve správný čas odtrhly a nepoškodili vašeho koně. 

Jak napasovat pásky na ohlávku a jak připevnit náhubek? 

6602a89e49dc1cecfc06c6b8b67148ddb8176a56-1

 

Krok 1

Pomocí přiložených stahovacích pásků nebo provázku najděte nejlepší otvory pro upevnění náhubku k ohlávce. Papírové pásky jsou dočasným nástrojem, který vám umožní snadno upravit padnutí.

Krok 2

Dvě z koncovek mají vyříznutý trojúhelník. Ty se připevňují k bočním kroužkům na vaší ohlávce. Tři konce se připojí k nánosníku, jedno do kroužku ve středu podbradníku a další dvě po stranách středu. 

Krok 3

Nejprve zajistěte každé trojúhelníkové žebro jednou z přiložených stahovacích pásek. Neomotávejte konce kolem ohlávky, mohlo by dojít k odření.

Krok 4

Při správném umístění by měl náhubek být blízko nosu koně, ale neměl by se ho dotýkat. Pokud se dotýká nosu, jednoduše prodlužte úchyty pod bradou, čímž se náhubek oddálí od nosu koně.

Krok 5

Jakmile jste spokojeni, že máte správné otvory zarovnané na ohlávce, odstraňte papírové vázací pásky nebo provázek a trvale zajistěte tlamu koně pomocí přiložených stahovacích pásků. Poté, co zjistíte, jak nejlépe sedí vašemu koni, jednoduše odstřihněte přebytečný materiál těsně nad použitým horním otvorem. Pokud máte správně nasazený náhubek a náhubek má správnou velikost, bude fungovat skvěle. Pokud zjistíte, že je příliš mnoho místa na pastvu, ujistěte se, že jsou konce pevně připevněny k ohlávce. Lamely by se neměly pohybovat podél nánosníku, pokud se hýbou, jednoduše přitáhněte stahovací pásku pevněji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: