Tip

NovaEqui Metabolic 15 kg

570/X320
4 hodnocení
  • 1 z 2

  • Vyprodáno
660 Kč
Kategorie: Müsli
Hmotnost: 17 kg
 

Metabolic je bezobilné musli dieteticky vhodné pro koně s metabolickou poruchou, Cushingovým syndromem, laminitidou, žaludečními vředy, alergií, pro muchaře nebo koně trpící letní vyrážkou. Krmivo má snížený obsah škrobů a cukrů (do 10%), proto je vhodnější i pro rousaté koně (shire, irský cob). Směs neobsahuje vojtěšku, řezanku, sóju ani melasu. Funguje jako zchutňovadlo krmné dávky a je také výborným doplňkem k obilným krmivům. Krmivo samostatně je plnohodnotné pro rekreační a sportovní koně jako prevence vzniku výše zvýšených onemocnění. Obsahuje zdroj stravitelné vlákniny, která zlepšuje a prodlužuje žvýkání, reguluje trávení a pH a snižuje riziko žaludečních vředů. Krmivo neobsahuje premix vitamínů a mikroprvků. 


Bojínek luční je vysoce kvalitní tráva, která má redukovány bílkoviny a cukr, čímž je vhodná pro krmení koní s metabolickými poruchami. Díky přidanému slunečnicovému oleji přidanému do trávy může být krmena koním alergickým na prach. Granulované seno je jemně namleté a vyrobené z kvalitního lučního sena. Vhodné pro dušné a staré koně, koně se špatnými zuby, po operacích a v rekonvalescenci. Granulované seno je vhodné i pro koně, kteří mají obtíže se žvýkáním. Konopné granule jsou vyrobené za studena, nejsou v nich znehodnoceny nenasycené mastné kyseliny. Významně podporuje imunitní systém, jsou protizánětlivé. Mají vysoký obsah bílkoviny, vlákniny a tuku. Vhodné pro staré a hubené koně, koně s metabolickou poruchou, alergií nebo kožními ekzémy. Semeno ostropestřce je zdrojem sylimarinu. Podporuje regeneraci jaterní tkáně a je značným antioxidantem. Urychluje celkovou regeneraci organismu po sportovním výkonu a pomáhá ho ještě zvýšit. Vhodný pro všechny koně. 


Složení:
 granulované seno, konopné expelery, slunečnicové semeno, hrachové vločky, jablečné výlisky sušené, bojínek luční, semeno ostropestřce, lněné expelery, mrkev sušená, sušené lusky svatojánského chleba, červená řepa, rostlinný olej, tuk. 


Dávkování dle výrobce:  0,5 – 1,5 kg/den, přimíchat do krmné dávky nebo možnost kombinace s jinými krmivy. 

Analytické složení:  

Hrubý vláknina %

22

Hrubý protein %

14,7 

Tuk %

7,5

Cukry %

5,9

Popel %

8,5

Škrob %

4

Vápník %

0,36

Fosfor %

0,32

Sodík %

0,15

Technologické doplňkové látky:
1b306(i)Tokoferolové extrakty z rostlinných olejů - 22,5 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: