Podsedlová dečka Winderen Navy/Sky Blue

43278/SKO
Neohodnoceno

2 333 Kč
Kategorie: KŮŇ

Zvolte variantu

 • Varianta: Skoková
  • Kód: 43278/SKO |
  • Na objednání
  2 333 Kč
     
 • Varianta: Drezurní Petite
  • Kód: 43278/DRE |
  • Na objednání
  2 333 Kč
     
 • Varianta: Drezurní Standard
  • Kód: 43278/DRE2 |
  • Na objednání
  2 333 Kč
     
 

Anatomic Top Line byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů a vláken. Díky použití přírodní plsti a 100 % gaufré bavlny má tato dečka velmi dobré termoregulační vlastnosti. Dodatečné zesílení v namáhaných místech umožňuje zachování bezchybného stylu i při intenzivním používání. Použité materiály a koncová úprava Anatomic Top Line mohou být navíc prány v pračce. To zajistí, že i po mnoha praních se dečka nepokrčí a zachová svůj původní tvar.

Technologie

Firma Winderen staví na kvalitě a perfektním provedení. Proto jsou tyto podsedlové dečky Anatomic Top Line vyráběny výhradně ručně v Polsku.

Anatomický profil dečky byl navržen tak, aby se co nejlépe přizpůsobil přirozenému tvaru koňského hřbetu a současně netlačil na citlivá místa v oblasti kohoutku a páteře.

Přední část dečky je mírně nadzvednutá, zůstává tak více volného prostoru pro citlivou oblast kohoutku. Tvarovaná zadní část naopak maximální mírou odděluje hrany dečky od koňské páteře. Díky tomu je koňský hřbet plně uchráněn před nežádoucími tlaky. Navíc je podsedlová dečka dostatečně tuhá, což eliminuje riziko posouvání během tréninku.

A - Odolný svrchní materiál

Svrchní materiál je odolný, prodyšný a otěruvzdorný. Není příliš kluzký a současně jeho struktura zaručuje dlouhotrvající dobrý vzhled. Odstranění případných nečistot jako prach či srst také nečiní problémy. Provedení imituje kůži a působí elegantně.

B - plsťová výplň

Kůň se potí nejvíce v místech, kde přiléhají bočnice sedla, proto jsme jako výplň pro naši dečku použili měkkou a přírodní plst, která dobře absorbuje pot a tvoří ideální izolaci mezi sedlem a koněm. 

C - Gaufré 100% bavlna

Podsedlová dečka Anatomic Top Line má z vnitřní strany přírodní materiál, který je vyroben z gaufré 100 % bavlny, která zaručuje nejlepší možnou termoregulaci a odvod vlhkosti.

Osvědčené termoregulační vlastnosti

Pocení během tréninku je pro koně přirozeným mechanismem, kterým snižuje tělesnou teplotu a zabraňuje přehřátí celého těla. Proto by mělo používané jezdecké vybavení zajistit účinné odvádění potu - aby se tělo mohlo ochladit, a kůň se tak při jízdě cítil příjemně. To je obzvláště důležité v horkých dnech nebo během intenzivního tréninku.

Při jízdě se kůň nejvíce potí pod dečkou, v místě kontaktu s bočnicemi sedla. Proto je spodní strana materiálu tvořena vaflovou 100 % bavlnou, která zajišťuje vynikající odvod potu a vnitřek dečky je vyplněn měkkou přírodní plstí s vysokou savostí. Díky použití přírodních materiálů jsou tyto podsedlové dečky pohodlné a zároveň představují vynikající izolaci mezi sedlem a tělem koně, čímž zabraňují přehřátí citlivé kůže na hřbetě.

Perfektní vzhled po každém vyprání

Díky použitým materiálům jsou podsedlové dečky Winderen vhodné pro praní v pračce, přičemž si zachovávají svou barvu, tvar i tuhost i po opakovaném praní.

 

Zcela nová dečka 

2 roky používaná a cca 30x praná
 

Typy deček Winderen


Drezurní provedení podsedlové dečky Anatomic Top Line bylo navrženo tak, aby ideálně sedělo pod podložky pod sedlo v drezurním provedení ze série Back Protect Solution.


Parkurové provedení podsedlové dečky Anatomic Top Line bylo navrženo tak, aby ideálně sedělo pod podložky pod sedlo v parkurovém provedení ze série Back Protect Solution.

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: