Doprava ZDARMA

Jezdecký pad Thinline Hnědý

679/M217
Neohodnoceno

  • Na objednání
6 449 Kč
Kategorie: KŮŇ
Hmotnost: 5 kg
 

Komfortní jezdecký pad, který preferují koně i jezdci. Tento protiskluzový, prodyšný pad absorbující nárazy ThinLine ve spojení se skvělým  vzhledem a vaflovou vazbou vás udržuje stabilní a spokojené. Díky mimořádné absorpci šoků pro jezdce a koně nebudou po době strávené společně žádné bolesti zad.

ThinLine znamená nejlepší kvalitu! ThinLine Foam vytváří soulad mezi koněm a jezdcem. Inovativní materiál je snadno ovladatelný a má působivou dlouhou životnost a trvanlivost. ThinLine Foam je zvláště odolný. Trvanlivost podložky je při správné péči a ošetření často až 10 let!

ThinLine má jedinečnou technologii, která se pohybuje a "nese" šok, váhu a teplo po stranách podložky, aniž by se materiál stlačil dohromady. ThinLine® Foam dosahuje zaručené tlumení nárazů jezdce až o cca 95%! Kůň a jezdec mohou spolupracovat tak dokonale a v harmonii. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo profesionál - ThinLine zlepšuje komfort, komunikaci a potěšení z jízdy.

Nejkomfortnější pad všech dob. Thinline zajišťuje mimořádné tlumení nárazů pro jezdce i koně. Protiskluzový a prodyšný materiál na zádech koní zajišťuje, že podložka zůstane na svém místě. Thinline je spojen s polymerem o vysoké hustotě, který poskytuje koni co nejvíce tlumící pohodlí. Pad vlastní přední i zadní kroužky pro uchycení dalšího vybavení. Pouze jedna univerzální velikost (od poníka až po teplokrevníka).

Velmi nízká údržba. Udržujte čisté čisticími prostředky Thinline nebo hadicí s vodou. 

Včetně podbřišníku univerzální celkové délky cca 72 cm. Rozměr od přezky k přezce je cca 63 cm. Rozměr pod přezkou je cca 57 cm. Šířka podbřišníku je 11 cm. 

Existuje způsob, jak připojit třmeny? NE.
Smyslem Thinline je přidaná stabilita a tlumení nárazů - s touto podložkou se naučíte jezdit s vyváženým sedem a už nebudete toužit po třmenech!

Detaily o velikosti:
celková délka 59 cm
délka páteře 48 cm
délka od podbřišníku k páteři v nejdelším místě 41 cm
Řemeny o délce 56 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: