Skoková dečka Winderen Lollipop/Silver

30291/SKO
1 hodnocení

2 154 Kč
Kategorie: KŮŇ

Zvolte variantu

  • Typ: Skoková
    • Kód: 30291/SKO |
    • Na objednání
    2 154 Kč
       
 

Anatomic Top Line byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů a vláken. Díky použití přírodní plsti a 100 % gaufré bavlny má tato dečka velmi dobré termoregulační vlastnosti. Dodatečné zesílení v namáhaných místech umožňuje zachování bezchybného stylu i při intenzivním používání. Použité materiály a koncová úprava Anatomic Top Line mohou být navíc prány v pračce. To zajistí, že i po mnoha praních se dečka nepokrčí a zachová svůj původní tvar.

Technologie

Stavíme na kvalitě a perfektním provedení. Proto jsou naše podsedlové dečky Anatomic Top Line vyráběny výhradně ručně v Polsku.

Anatomický profil dečky byl navržen tak, aby se co nejlépe přizpůsobil přirozenému tvaru koňského hřbetu a současně netlačil na citlivá místa hřbetního hrbolu a páteře.

Přední část dečky je mírně nadzvednutá, zůstává tak více volného prostoru pro citlivou oblast hřbetního hrbolu. Tvarovaná zadní část naopak maximální mírou odděluje hrany dečky od koňské páteře. Díky tomu je koňský hřbet plně uchráněn před nežádoucími tlaky. Navíc je podsedlová dečka dostatečně tuhá, což eliminuje riziko posouvání během tréninku.

- Odolný svrchní materiál

Svrchní materiál je odolný, prodyšný a otěruvzdorný. Není příliš kluzký a současně jeho struktura zaručuje dlouhotrvající dobrý vzhled. Odstranění případných nečistot jako prach či srst také nečiní problémy. Provedení imituje kůži a působí elegantně.


B - Plsťová výplň

Kůň se potí nejvíce v místech, kde přiléhají bočnice sedla, proto jsme jako výplň pro naši dečku použili měkkou a přírodní plst, která dobře absorbuje pot a tvoří ideální izolaci mezi sedlem a koněm.


C - Gaufré 100% bavlna

Podsedlová dečka Anatomic Top Line má z vnitřní strany přírodní materiál, který je vyroben z gaufré 100 % bavlny, která zaručuje nejlepší možnou termoregulaci a odvod vlhkosti.

Parkurové provedení dečky Anatomic Top Line bylo navrženo tak, aby ideálně sedělo pod podložky v parkurovém provedení ze série Back Protect Solution.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: