Nutri Horse Junior 1 kg

0097
Neohodnoceno

  • Na objednání
215 Kč
Kategorie: Doplňky
Hmotnost: 1 kg
 

Doplňkové krmivo pro hříbata a mladé koně

Složení: Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin K3, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B12, Niacinamid, Pantotenan vápenatý, Kyselina listová, Biotin, Vitamin C, L-carnitin, Taurin, DL-methionin, L-lysin, Vápník, Fosfor, Sodík, Železo, Zinek, Měď, Mangan, Kobalt, Jod, Selen.

Krmný návod: NUTRI HORSE ® JUNIOR je určen k doplnění denní potřeby živin hříbat a mladých koní v růstu a používá se k vyvážení základní krmné dávky. Obsah a vzájemný poměr aminokyselin L-lysinu, DL-methioninu a taurinu, zajišťuje efektivní využití živin z krmné dávky a optimální vývin a růst svalové hmoty. L-carnitin usnadňuje a urychluje využití energie z mastných kyselin a tuků, je důležitý pro vývoj kosterní a srdeční svaloviny a pro správnou funkci jater, což má rozhodující význam pro pozdější výkonnost koní. U hříbat a mladých koní, u nichž je vlastní tvorba L-carnitinu omezena, stimuluje jejich vitalitu. Větší část doplňovaných mikroprvků pochází z organických zdrojů (cheláty) s vyšší využitelností, díky které se snižuje zátěž organismu. Přípravek obsahuje přírodní rozmarýnový antioxidant, který spolu s dalšími látkami s antioxidačními účinky snižuje únavu organismu, ke které dochází následkem současného působení výcviku a růstu koně. Každodenní podávání v doporučených dávkách má positivní vliv na celkový zdravotní stav, kondici a životaschopnost koní. NUTRI HORSE ® JUNIOR je možné podávat v kombinaci s ostatními přípravky „červené řady“.

Dávkování: denní dávka na 1 koně o ž. hm. Hříbata do 6 měsíců stáří 60 g / 250 kg, od 6 do 12 měsíců stáří 70 g / 400 kg, mladí koně od 12 do 18 měsíců stáří 80 g / 500 kg, od 18 do 24 měsíců stáří 70 g / 550 kg.

Způsob aplikace: přípravbek se podává zvířatům denně podle doporučeného dávkování rovnoměrně zamíchaný do krmiva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.