Dromy MinVin 3 kg

13868
Neohodnoceno

  • Na objednání
431 Kč
Kategorie: Vitamíny, minerály
Hmotnost: 3 kg
 

Minerálně - vitaminová směs pro všechny kategorie koní, obohacená o esenciální aminokyseliny a chelátové formy, s optimální vazebnou silou a vysokou vstřebatelností.

Obohacuje krmnou dávku o lehce využitelné vitaminy, minerály a stopové prvky s pozitivním vlivem na imunitní systém, zdravý růst, vývoj a celkový metabolismus organismu. Optimalizuje krmnou dávku, ovlivňuje kladně dobrou kondici koní, jejich výkonnost ve sportu i v chovu. Pomáhá zlepšovat parametry reprodukce, srsti, kůže i kopytní rohoviny.

Organická forma minerálních látek je z potravy lépe tělem absorbována a více využita.

Vzájemný poměr vitaminů A, E, kyseliny listové, má pozitivní vliv na březost a laktaci klisen a jeho dodržení je nezbytné pro zdárný vývoj plodu v raném stadiu březosti.

Obsah biotinu, zinku a vitaminů skupiny B v krmivu zajišťuje zdravý vývoj kůže a srsti. Směs je určená pro všechny kategorie koní.

 

Dávkování (1 odměrka ± 30 g)

  • Pony a hříbata: 30 g denně
  • Mladí koně: 50 g denně.
  • Koně ve střední zátěži,březí klisny: 60 g denně
  • Sportovní koně v zátěži: 70 g denně
  • Koně ve vysoké zátěži: 80 g denně

 

Vitaminově minerální premix pro koně složení: 
uhličitan vápenatý, monokalciumfosfát, chlorid sodný, oxid horečnatý, L-Lyzin HCl, D,L Methionin,vitamín C, biotin, Fe - ve formě síranu železnatého monohydrátu (FeSO4.H2O), Fe - ve formě chelátu železa hydroxy analogu methioninu, Zn - ve formě oxidu zinečnatého (ZnO), Zn - ve formě chelátu zinku hydroxy analogu methioninu, Mn - ve formě oxidu manganatého (MnO), Mn - ve formě chelátu manganu hydroxy analogu methioninu, Cu - ve formě síranu měďnatého pentahydrátu (CuSO4.5H2O), Cu - ve formě chelátu měďi hydroxy analogu methioninu, I - ve formě jodičnanu vápenatého /Ca(IO3)2/, vitamin E (alfatokoferol), vitamin A, vitamin D3, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B6, vitamin B12, cholinchlorid, kyselina nikotinová, kyselina listová, Se (3b8.11) - ve formě selenometioninu ze Sacharomyces cerevisiae.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.