Dromy Viroline 600 g

13898
Neohodnoceno

  • Skladem
651 Kč
Kategorie: Ostatní doplňky
Hmotnost: 0.6 kg
 

Dýchací aparát koně se prostřednictvím vdechovaného vzduchu dostává do neustálého spojení s vnějším prostředím. Vniknou-li viry nebo bakterie do dýchacích cest, imunitní systém se aktivuje a je schopen infekci zlikvidovat.Pokud je imunitní systém oslaben řadou vnitřních i vnějších faktorů, obvykle se změní poměr mezi obranným mechanismem a bakteriemi či viry a následně dojde k infekci dýchacích cest. Virové infekční onemocnění je vysoce nakažlivé a rychle se šířící onemocnění horních cest dýchacích. Má velmi krátkou inkubační dobu, v průběhu které se může následně přidružit sekundární bakteriální infekce.

Krmný doplněk obsahuje rostlinné extrakty, vitaminy, mikro-prvky v organické formě, patřící mezi nejúčinnější stimulátory imunitního systému. Díky speciálním farmaceutickým technologiím, lze z rostlinných drog izolovat účinné farmaceutické substance, které jsou účinným a prospěšným řešením pro oslabenou imunitu jedince. Krmný doplněk obsahuje extrakty z peruánských rostlin Croton lechleri a Uncaria tomentosa, které vykazují silné antibakteriální, antimikrobiální, antivirové a proti-plísňové účinky. Organická forma zinku napomáhá zvýšení nespecifické imunity s výrazným protivirovýma bakteriostatickým účinkem.
Echinacea pro zvýšení odolnosti organismu, je často nazývána přírodním antibiotikem, protože se podobá svým působením penicilinu. Může potlačovat široké spektrum virů, bakterií a plísní.
Hlíva ústřičná obsahuje vysoký obsah beta - 1,3 D glukanů - látku s vysokou imuno-modulační schopností, která stimuluje přirozenou imunitní odpověď organismu.
Ženšenový a zázvorový extrakt mají inhibiční vliv na syntézu prostaglandinů a prostaglandinových endoperoxidů, jako mediátorů zánětu a vykazují tak protizánětlivé účinky.
Jablečný ocet, se významně podílí na stimulaci imunitního systému a zlepšení metabolických pochodů. Obsahuje velice prospěšné enzymy podílející se na detoxikaci organismu.
Vitamin E má výrazné antioxidativní vlastnosti, což znamená, že zabraňuje vzniku toxických oxidačních produktů a volných kyslíkových radikálů, které působí negativně na organismus a vitamin C po dobu až 8 hodin. Vzhledem k antivirovým a antibakteriálním vlastnostem jednotlivých substancí je vhodné krmný doplněk užívat zejména v době výskytu a při prvním příznaku virového či bakteriálního onemocnění.

Není vhodné pro březí a laktující klisny.

Složení: Ascophyllum nodosum, fructus cynosbati, echinacea purpurea extrakt, Hlíva ústřičná extrakt, zingiber officinale, panax ginseng extrakt, uncaria tomentosa extrakt, jablečný ocet,croton lechleri extrakt.
Nutriční doplňkové látky v kg: vitaminy: vitamin C 66 670 mg/kg, vitamin E (jako alfatokoferol): 6 670 mg/kg.
sloučeniny stopových prvků: zinek E6 - ( Zn) 10 000 mg,

Doporučené dávkování pro koně o hmotnosti 550 - 600 kg
:
30 g  denně do krmné dávky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.